U19 LÁNY: tavaszi revans a Salgótarján ellen

STAVMAT Füzesabonyi SC – Salgótarjáni SKC 32:24

Gyöngy Márió edző értékelése:

Salgótarján elleni mérkőzést már nagyon várta a csapat, mert ősszel 3 gólos vereséget szenvedtünk tőlük . Első félidőben szinte végig döntetlen körüli volt az eredmény , utolsó 5 percben sikerült 4 gólos előnyt szerezni. Második félidőben támadásban több pontatlanság is volt a játékunkban így az ellenfélnek sikerült visszajönnie a mérkőzésbe (52 perc 26:24). Az utolsó szakaszban sikerült a csapatnak 6:0-as szériát produkálni ennek köszönhetően 8 gólos győzelmet szerezni.

Dicséret illeti a lányokat mert a hibák ellenére is végig küzdöttek és mindent megtettek a győzelemért.

Füzesabony:Tóth Dorina- Tamás Csenge 4- Nagy Luca 8- Nagy Liza13- Szabó Laura 1- Czakó Gréta 4 – Sipos Gréta Csere: Sattmann Julianna – Szabó Luca 2 – Király Anna- Ferencz Boglárka – Szabó Jázmin.

Edzők: Valyon István , Gyöngy Márió