Juhász Sanyi megint nagyot futott

A füzesabonyi ultrafutó a múlt szombaton Kiskőrösön vett részt az I. Coveris Bács Kiskun Ultra futóversenyen. A 80.76 kilométeres távot 7 óra 37 perc alatt sikerült teljesítenie, ami korcsoportjában a 2. helyet jelentette, az abszolút mezőnyben pedig a 6. legjobb időt.

Sanyi közösségi oldalán osztotta meg követőivel az élményeit:

„A szervezők első rendezésű futóversenye. De sokat nem gondolkoztam a nevezésen.Jól döntöttem ! Szívüket-lelküket beletették a rendezvénybe ! Bán Laci barátom még a verseny előtt felajánlotta,hogy a verseny előtt-után pihenjek náluk.Péntek délután érem átadó ünnepség várt az egyesületemben,így szombat hajnali indulás várt rám. Gyors rajtszám felvétel,pár szó Deák Szabival. Majd rajt. Párás meleg idő volt már 8 óra után. Tudtuk,hogy ez nem lesz könnyű teljesítés. De így is próbáltam az élbolyban maradni. 5-6km-ként voltak frissítőpontok. Ahol a segítők profi módon próbáltak nekünk segíteni. A pontokon volt minden,ami ebben a nagy melegben segítségünkre lehetett. Itt nem spóroltak a jéggel ! Nem volt olyan pont,ahol a segítők ne buzdítottak volna minket. Volt olyan pont,ahol tapsal vártak. A végén derült ki,hogy nagyon sok sportoló volt most a frissítőpont másik oldalán A futás során párás meleg, majd forróság, némi eső,majd ismét dögmeleg nehezítette a dolgunkat. Jól esett a végén a befutó szalagot a magasba emelni Futás végén ismét pár szó Deák Szabival.Majd a célterület melletti fürdőbe kaptunk belépőt.Én éltem a lehetőséggel Este pedig még a gálavacsora várt ránk. Minden tökéletes volt. Ráadásul hihetetlen nagy sportolók közé kerültem az asztaltársaságban. Bán Laciéknál pedig várt a pihenés Köszönöm neki,és a családjának ezt a lehetőséget !”