A Füzesabonyi Sport Clubnál immár több mint egy évtizede éremátadó ünnepséggel zárják a bajnoki évet. Péntek délután a különböző bajnokságokban szereplő sportolók vették át a jól megérdemelt medálokat a Közösségi Házban.

Asztalitenisz: 1. hely HEVES VÁRMEGYEI I O. BAJNOKSÁG

Atlétika: Juhász Sándor

Yours Truly (50 és 25km) országos 3. és 6. helyen, a Bogács-Latyakfutás 9. hely, Hangonyban 50 km-en, egyéni rekorddal 04:03.47-es időeredménnyel, 2. helyen végzett. A FUTABONYON 1. helyezést, Debrecenben a terepmaratonon 1. helyet, Egerben a Futókörök napján 8 óra alatt 88 km-et teljesített, ezért városi és országos viszonylatban is 1. lett. Tégláson a 10,5 km-es jótékonysági futóversenyen aranyérmet, a sarudi jótékonysági futóversenyen 28 km-en 3. bronzérmet szerzett. Június 23-án MA a Coveris BácsKisUltra (84 km) versenyen vesz részt.