FU20: idegenbeli győzelem a tavasz első fordulójában

2024.02.10 Szombat 12. forduló
XVI.KER KMSE- FU20-Fenstherm Future Füzesabonyi SC 36:44 (16:20)
Csömör Sportcsarnok

Luzsi Zoltán edző értékelése:
Nem tudtunk maximális kerettel elutazni, ami érződött is a védekezésben. A mérkőzés első negyed órájában adok-kapok volt a jellemző, majd az ellenfél hibáit kihasználva sikerült átvenni a vezetést, és 3-4 gólos előnyt tudtunk kialakítanunk amit, meg is tartottunk a félidő végéig. Második félidőben tovább diktáltuk az iramot, és gyors ellentámadásokat tudtunk vezetni egyéni és csapatszinten is amikből, rendre könnyű gólokat szerezve, tovább növeltük az előnyünket.
A tempóra nem lehetett panasz, jó iramú kézilabdát játszottunk, és ki tudtuk használni az erősségeinket támadásban. A csapat minden játékosa maximálisan hozzátett a győzelemhez. Amiben hiányérzetem maradt az a védekezés, de dolgozunk tovább és javítjuk a hibáinkat.
Gratulálok a Srácoknak! Hajrá Füzesabony!