FU18: győzelem a tabella első Üllő ellen

FU18 III. Osztály B-csoport

Karaván Füzesabonyi SC – Üllői KSE 43-35 (21-18)

Bánik Roland edző értékelése:

Az eddig veretlen és csoport első volt a vendégünk a mai mérkőzésen. Őszi fordulóban 6 góllal maradtunk alul Üllő csapatával szemben. Ahhoz, hogy meg erősítsük helyünket a tabella második helyén és maradjon esély az első hely meg szerzésére, kellett a nagyobb különbségű győzelem. A mérkőzés elején igen jó tempóban játszottunk, ki is alakult 2-3 gólos előny. Ekkor az ellenfél védekezést váltott, ami meg zavart minket és fel is zárkózott az Üllő. Innen fej-fej mellett haladtak a csapatok. A félidőre újra sikerült el lépni 3 góllal. A második félidőben fokozatosan sikerült növelni a különbséget. Lépésről lépésre haladva egyre nyílt az olló a két csapat között. Küzdelmes, harcias mérkőzésen sikerült 8 góllal le győzni az Üllőt. GRATULÁLOK A CSAPATNAK!!! Megmutatták a fiúk, hogy helyén van a szívük!