FU18: győzelem a Csömör ellen

Karaván Füzesabonyi SC-Csömör KSK 48:13 (21:8 )

2023.03.18. ,Városi Sportcsarnok Mezőkövesd

Bánik Roland edző értékelése:

A fiú serdülő csapat szombaton a Csömör együttesét fogadta. Előzetesen is a hazai csapat volt az esélyesebb, amit tovább erősített, hogy az ellenfél csak 8 játékossal érkezett a mérkőzésre. Az elejétől fogva a gyors indítások és a rendezetlen védelem elleni lerohanások határozták meg a mérkőzés arculatát. A felállt fal ellen is szép dolgokat csináltak a fiúk. Ebből adódóan a félidőben 21- 8-at mutatott az eredmény jelző. A második félidőben sem változott sokat a meccs képe, még mindig a gyors gólok domináltak. Az edzői utasítást be tartva, a védekezés még tovább javult, meg nehezítve az ellenfél eddig se könnyű dolgát. Végül is sima mérkőzésen fölényes győzelmet arattot a csapat. Végeredmény 48-13. Gratulálok a fiúknak és köszönjük a szurkolóknak a buzdítást.