Felkészülési mérkőzést játszott a Fenstherm Future FSC

Fenstherm Future FSC-Opus Tigáz Hajdúszoboszló 32:19 (13:9)

2023.08.11. 19:00

Felkészülési mérkőzés

Játékvezetők: Nagy-Hajdú Benjámin, Vitális Gábor

Kezdő:

Szabó Patrik (kapus), Molnár Martin 9, Bakó Bence 6, Varjú Péter 1, Hevér Tibor 3, Halász Szabolcs, Antal Csaba 1

Csere: Halász Róbert (kapus), Juhász Krisztián (kapus), Nagy Balázs 5, Blazsek Milán 2, Oresz Levente 3, Lányi Pál 2, Igó Ádám, Angyal Attila, Szabó Botond

Major Attila edző értékelése:

Szorosan indult a mérkőzés, 7-7ig fej-fej mellett haladtunk, de az első félidő végén sikerült 4 gólos előnyre szert tenni. A második félidőben fokozatosan nőtt a különbség a két csapat között, annak ellenére hogy számos cserét végrehajtottunk és több variációt kipróbáltunk. Új játékosként érkezett hozzánk Juhász Krisztián, aki az előző szezonban a hatvani csapat kapuját őrizte. Továbbá a meccsen szerepelt a Mezőkövesdről kettős játékengedéllyel érkező Bakó Bence és Orosz Levente, akikre átlövő pozícióban számítok. Szintén Mezőkövesdről érkezik Szabó Patrik balszélső pozícióba, aki most nem tudott részt venni a meccsen. A füzesabonyi junior csapatból a felnőtt keretben is bevethető lesz Angyal Attila, Lányi Pál Kiss Levente és Szabó Botond.