LU17 III. osztály – D csoport 8. forduló

Pásztor Piroska tudósítása

Agrár Füzesabonyi SC II. – Villanyász Füzesabonyi SC I. 22-30 (10-17)

Városi Sportcsarnok Füzesabony 200 néző V.: Fibec Z., Herbák T.

Agrár Füzesabonyi SC II.: Szegő V., Korponyi M. 1, Perge P. 3/1, Antal A. 4, Antal Sz. 3, Vollai L. 2, Gál L. 4. Csere: Nagy J. 3, Oláh J., Endrődi L. 1, Oláh P. (kapus), Korponyi A., Oláh M. 1. Edző: Gyöngy Márió

Gyöngy Márió: – Az elején mindkettő csapat nagyon izgult. Utána az ellenfél fizikálisan és gyorsaságban is fölénk kerekedett. Gratulálok másik füzesabonyi csapatnak és további sok sikert kívánok nekik!

Villanyász Füzesabonyi SC I.: Pál N., Eperjesi F., Karslik J. 14/6, Szabó L. 4, Király A., Ferencz B. 1, Oláh R. 1. Csere: Nagy L. 6, Veres M. 2, Zerényi A. 1, Molnár H. 1, Gombos L. Edző: Igó Ádám

Igó Ádám: – Először is szeretnék gratulálni az ellenfél csapatának, hiszen szépen küzdöttek és jó mérkőzést játszottunk. A csapatom előtt le a kalappal, kemény védekezés és a kapusteljesítmény összhangban volt egymással, támadásban kevés hibával játszottunk. Mégegyszer gratulálok a csapatoknak és köszönjük, hogy ilyen sokan kilátogattak a mérkőzésre!! A másik Füzesabonyi csapatnak további sok sikert kívánok!

AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA: 6. perc: 2-1, 12. perc: 3-4, 18. perc: 5-9, 24. perc: 7-12, 36. perc: 12-20, 42. perc: 14-22, 48. perc: 14-25, 54. perc: 17-28

KIÁLLÍTÁSOK:  14 perc ill. 8 perc.

HÉTMÉTERESEK: 2/1, ill. 8/6.