LU15: Bravúr a Debrecen

LU15 II. osztály,Felsőház

Agrár Füzesabonyi SC – Debreceni Sportiskola 20:18 (10:7)

Oláh Panni , Pál Noémi (kapusok), Antal Szonja 4 , Vollai Liliána 2 , Oláh Míra, Endrődi Lara, Oláh Jázmin, Perge Panna 3 , Nagy Janka 4 , Antal Alexa 3 ,Gál Luca 4

Agrár Füzesabonyi SC – Kiss és Társa Tiszafüred VSE 32:13 (17:7)

Oláh Panni , Pál Noémi (kapusok), Antal Szonja 3 , Vollai Liliána 4 , Oláh Míra 1, Endrődi Lara 4, Oláh Jázmin 3, Perge Panna 3 , Nagy Janka 8 , Antal Alexa 2 ,Gál Luca 4

Gyöngy Márió edző értékelése:

Első mérkőzésen az eddig veretlen Debrecen volt az ellenél. Lányok nagyon akartak nyerni és ezért mindent meg is tettek. Védekezésünk és kapusteljesítményünk végig kimagasló volt. Támadásban a játékainkból és az 1:1 elleni párharcokból sikerült ziccereket kialakítani és azokat gólra váltani. Nagy dolognak tartom, hogy győzni tudtunk Debrecen ellen.

Tiszafüred ellen álmosan kezdtünk, aztán félidő végére már sikerült nagyobb előnyt szerezni, amit másik játékrészben tovább növeltünk.

LU17,D csoport

Sárospataki RKG Alapítvány – Agrár Füzesabonyi SC 18:28 (5:15)

Oláh Panni , Szegő Vivien (kapusok), Antal Szonja 3 , Korponyi Amina , Vollai Liliána 3 , Oláh Míra 2 , Endrődi Lara 2 , Oláh Jázmin 4 ,Perge Panna 3 , Korponyi Melissza 2 , Nagy Janka 3 , Antal Alexa 2 ,Gál Luca 4

Első félidőben sikerült eldönteni a mérkőzést. Második 30 perc már sokkal szorosabb volt, igazsághoz hozzátartozik, hogy az ellenfél is sokkal jobban játszott ebben a játékrészben.

Agrár Füzesabonyi SC – Újfehértó-Kállósemjéni SZSE 39:33 (20:16)

Oláh Panni , Szegő Vivien (kapusok), Antal Szonja 3 , Korponyi Amina , Vollai Liliána 6 , Oláh Míra , Endrődi Lara 3 , Oláh Jázmin, Perge Panna 10 , Korponyi Melissza 2 , Nagy Janka 6 , Antal Alexa 3 ,Gál Luca 6

Eredményből is jól látszik nagyon sok gól született a mérkőzésen. Támadásban voltak hibák ugyan, de csak sikerült 39 gólt szerezni ami jó teljesítmény. Védekezésben viszont egész mérkőzésen nem találtuk az átlövő és az átlövő-beálló elleni védekezést. Ebben mindenképp javulnunk kell.

Ezzel győzelemmel biztossá vált, hogy 4. helynél rosszabb helyen nem végezhetünk,ami ettől fiatal csapatból igen szép eredmény ebben a korosztályban.