A férfi NB II. C-csoportjának 9. fordulójában:

Pásztor Piroska tudósítása:

Füzesabonyi SC – Csépe Salgótarjáni SKC 24-25 (11-14)

Városi Sportcsarnok Füzesabony, 75 néző V.: Konkoly Á., Oláh B.

Füzesabony: Halász R. (kapus), Molnár M. 5/3, Hevér T. 3, Bakó B. 1, Halász Sz. 1, Nagy B. 5, Csapó P. 2. Csere: Szabó P. 1, Orosz L. 3, Varjú P. 2, Blazsek M. 1. Edző: Major Attila

AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA: 6. perc: 1-3, 12.perc: 2-4, 18.perc: 6-7, 24.perc: 7-11, 36.perc: 14-16, 42.perc: 18-17, 48.perc: 20-19, 54.perc: 23-23

KIÁLLÍTÁSOK: 8 ill. 6 perc

HÉTMÉTERESEK: 4/3 ill. 4/1

MAJOR ATTILA: Vegyes érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban. Először is nagyon jó meccset játszottunk, kemény védekezéssel, nagy lelkesedéssel. Támadásban sokszor bátran taktikusan játszottunk. Ugyanakkor sajnos ezért sem kaptunk pontot, nagyon csalódott vagyok, hogy legalább a döntetlent nem sikerült elérni. Ha minden meccsünkön ilyen elszántsággal játszanánk, akkor biztosan több pontunk lenne.