Idegenbeli győzelem az ősz utolsó mérkőzésén

A férfi NB II. C-csoportjának 11. fordulójában:

Pásztor Piroska tudósítása:

Veresegyház VSK – Füzesabonyi SC 24-28 (13-13)

Kucsa Tamás Városi Sportcsarnok Veresegyház, 30 néző V.: Bugyi T.K., Nász P.

Füzesabony: Halász R. (kapus), Molnár M. 1,  BLAZSEK M. 6. HEVÉR T. 2, Nagy B. 5, Bakó B. 2, Csapó P. 3/2. Csere: Juhász K., SZABÓ P. (kapusok), Halász Sz. 1, Orosz L. 4, Antal Cs., Varjú P. 1, Igó Á. 1, Szabó P. 2.  Edző: Major Attila

AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA: 6. perc: 1-3, 12.perc: 4-6, 18.perc: 8-8, 24.perc: 10-9, 36.perc: 16-16, 42.perc: 18-21, 48.perc: 20-21, 54.perc: 23-26

KIÁLLÍTÁSOK: 4 ill. 4 perc

HÉTMÉTERESEK: 3/3 ill. 4/2

MAJOR ATTILA: Vezettünk a mérkőzés elején, de ha az első negyedórában nem követünk el annyi ki nem kényszerített hibát, akkor sokkal könnyebb meccset játszottunk volna. Sajnos a félidő közepén kiegyenlített az ellenfél, ezzel fellelkesültek, és sokáig fej-fej mellett haladtunk. Óriasit kellett küzdenünk, magunkat is le kellett győznünk, de a nagyobb rutinnal, néhány higgadt döntéssel a végjátékban sikerült a javunkra fordítani a meccset.Nehéz őszi szezonon vagyunk túl, de jövőre is mindent megteszünk a füzesabonyi sikerekért. Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok minden FSC sikeréért dolgozó játékosnak, edzőnek, technikai személynek, vezetőnek, és nem utolsó sorban a szurkolóinknak!