Győztek a karavános fiúk a csömöri rangadón

FU18 III. OSZTÁLY B-CSOPORT

2024.04.28 Csömör Sportcsarnok

Csömör KSK – Karaván Füzesabonyi SC 30-32 (16-15)

Bánik Roland edző:

Csömörön volt a következő jelenése a csapatnak. Nem számítottunk könnyű mérkőzésre, ősszel is nehezen nyertünk ellenük. Be is igazolódott félelmünk. Az első félidőben végig előttünk járt a hazai csapat. A védekezés sehogy se akart össze állni, sok könnyű gólt kaptunk. A támadásban a helyzet kihasználásával akadtak gondjaink, ennek megfelelően csömöri vezetéssel zárult a félidő. A szünetben átbeszéltek után, a második félidőben már kezdett alakulni a védekezés. Ebből kiindulva már jöttek az indítások, a könnyű gólok. Felállt fal ellen is hatékonyabbak támadtunk. Ki is alakult a két csapat között a 3-5 gólos különbség. A végén kettős hátrányban játszva feljebb zárkózott a hazai csapat, de végül is sikerült megnyerni a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak, mert ha nem is jó játékkal, de küzdeni tudásból jelesre vizsgázva sikerült le győzni a jól játszó és remek napot ki fogó Csömör csapatát.