A férfi NB II. C-csoportjának 7. fordulójában:

Szinvaparti KSE Miskolc – Füzesabonyi SC 23-31 (12-14)

Pásztor Piroska tudósítása:

Herman Gimnázium Miskolc, 50 néző V.: Babidorics B., Reszegi Cs.M.

Füzesabony: Halász R. (kapus), MOLNÁR M. 6/2, Halász Sz. 1, IGÓ Á. 3, NAGY B. 5, Blazsek M. 2, Antal Cs. 2. Csere: JUHÁSZ K.(kapus), Szabó P. (kapusok), Szabó P. OROSZ L. 4, Varjú P. 1, BAKÓ B. 5, HEVÉR T. 2. Edző: Major Attila

AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA: 6. perc: 2-2, 12.perc: 4-5, 18.perc: 7-8, 24.perc: 9-13, 36.perc: 13-16, 42.perc: 16-18, 48.perc: 17-25, 54.perc: 18-29

KIÁLLÍTÁSOK: 6 ill. 6 perc

HÉTMÉTERESEK: 5/5 ill. 2/2

MAJOR ATTILA: A meccs elején fej-fej mellett haladtak a csapatok, a félidő közepén egy 4-0-s rohammal szereztünk előnyt. Néhány hibának köszönhetően a szünetre csak 2 gól maradt.A második félidő közepén összeállt a védekezésünk, labdaszerzések révén könnyű gólokat szereztünk, és egy 9-1-re megnyert szakasszal eldöntöttük a mérkőzést. Nagyon ránk fért már egy ilyen győzelem, gratulálok a csapatomnak.”