F20: nagyarányú győzelem palócföldön

2024.02.29 14. forduló

BSE Palóc Farkasok Balassagyarmat- Fenstherm Future Füzesabonyi SC 21:42 (13:19)
Balassagyarmat NSÜ Munkacsarnok.

Luzsi Zoltán edző értékelése:

A mérkőzés első negyed órájában védekezésünk nem működött, nem tudtuk megoldani a beálló semlegesítését, vonalról sok gólt kaptunk. Felvettük az ellenfél lassú tempóját, ezáltal hullámzó is volt a teljesítményünk, de ettől függetlenül tudtuk folyamatosan növelni a félidőig az előnyünket, kialakítva a 13:19-es eredményt.
Második játékrészben a védekezésünk összeállt és a kapusteljesítményünk is feljavult, és szinte hibátlanul fejeztük be a támadásainkat, így végül nagyarányú győzelmet ünnepelhettünk.
Gratulálok a Srácoknak! Hajrá Füzesabony!

A csapat tagjai:

Mezőnyjátékosok: Angyal Attila (10); Bánik Balázs (2); Besenyei Gábor (2); Kiss Levente (1), Máté Péter (4); Mészáros Ádám (2); Szabó Balázs Imre (2); Szabó Bálint Imre (15); Szabó Botond (4); Veres Bence.

Kapusok: Bartók Barnabás, Pál Gábor