Az Agrár Füzesabonyi SC II. csapat 5 meccsből 5 győzelmet szerzett a lány serdülő bajnokságban

Hajdúböszörményi TE – Agrár Füzesabonyi SC 23:31 (13:12)

Gyöngy Márió edző:

Hajdúböszörmény elleni idegenbeli mérkőzésen első félidőben végig fej-fej mellett haladt a két csapat. Mindkét félidőben jó volt védekezésünk és a kapusteljesítményünk. Ami különbség volt a két játékrész között, hogy a második félidőben sokkal több lerohanás gólt szereztünk, emellett támadásban voltak jó egyéni teljesítmények.

Oláh Panni, Szegő Vivien (kapusok), Antal Szonja 11, Korponyi Amina, Vollai Liliána, Oláh Míra 2 , Endrődi Lara, Oláh Jázmin, Perge Panna 9, Korponyi Melissza 1, Nagy Janka 7, Antal Alexa 1, Gál Luca

Agrár Füzesabonyi SC – Sárospataki RKG Alapítvány 31:24 ( 17:11)

Sárospatak ellen első 15. perc szorosan alakult, aztán sikerült megtalálni a nyitott védekezés elleni eredményes játékokat, fontos volt 7:6 elleni védekezés után több gólt is szereztünk. Második félidőben hullámvölgybe kerültünk, de az időkérés után ismét sikerült magabiztos előnyt szerezni.

Elégedett vagyok a lányok eddigi teljesítményével!

Oláh Panni, Szegő Vivien 1 (kapusok), Antal Szonja 7, Korponyi Amina 1, Vollai Liliána 5, Oláh Míra , Endrődi Lara 1, Oláh Jázmin 1, Perge Panna 6, Korponyi Melissza , Nagy Janka 5, Antal Alexa 3, Gál Luca 1