Agráros sikert hozott a házirangadó

LU17 III. osztály-D 19. forduló

Villanyász Füzesabonyi SC I. – Agrár Füzesabonyi SC II. 17-23 (8-10)

Városi Sportcsarnok Füzesabony, 150 néző. V.: Fibec Z., Paulovics Zs..

Villanyász Füzesabonyi SC I.:  Pál N. (kapus), Gombos L. 3., Karlik J. 3,  Veres M. 1, Szabó L. 7/1, Nagy L. 3, Zerényi A. Csere:  Bárdos H. (kapus), Oláh R., Eperjesi F.,  Király A. Edző: Igó Ádám

AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 1-1, 12. perc: 2-3, 18. perc: 4-6, 24. perc: 6-8, 36. perc: 9-13, 42. perc: 9-14, 48. perc: 11-18, 54. perc: 13-21.
KIÁLLÍTÁSOK: 6, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 4/1, ill. 7/6
IGÓ ÁDÁM: Elsősorban szeretnék gratulálni a másik Füzesabonyi csapatnak a győzelemért, szépen küzdöttek. A mérkőzésen semmi nem jött össze nekünk, gyengék voltunk fejben is és játékban is, van mit javítanunk úgy érzem. Koncentrálunk a további mérkőzésekre, igyekszünk a továbbiakban a legjobb formánkat hozni.

Agrár Füzesabonyi SC II.:  SZEGŐ V. (kapus), KORPONYI M. 1., PERGE P. 9/5,  ANTAL A. 2, VOLLAI L. 1, NAGY J. 2, ANTAL SZ.4 Csere:  Oláh P. (kapus), GÁL L. 4, Oláh J., Endrődi L., Oláh M., Korponyi A. Edző: Gyöngy Márió

GYÖNGY MÁRIÓ: Büszke vagyok csapatomra kiváló védekezés és kapusteljesítmény mellett támadásban bátrak voltunk. Gratulálok a másik csapatnak az eddigi eredményeihez a bajnokságban és további sok sikert kívánok Nekik!